پلاستیک

مرکز فروش پلاستیک

مرکز فروش لوزام پلاستیکی

اگر به دنبال مرکز فروش پلاستیک هستید باید به شما بگوییم که بهترین جا را انتخاب کرده اید! شرکت پخش لوازم خانه و آشپزخانه کریمی پلاستیک بهترین مرکز فروش انواع پلاستیک می باشد که با 10 سال سابقه در پخش انواع محصولات پلاستیک در حال فعالیت بوده و فروشگاه آنلاین کریمی پلاستیک ارائه دهنده محصولات پلاستیک و بلور خانه و آشپزخانه بصورت مستقیم از کارخانه و بازار مولوی می باشد که هدف آن ارائه محصولات بدون واسطه و مستقیم به شما عزیزان می‌باشد.

در راسته پلاستیک فروش ها در تهران کریمی پلاستیک هموراه یکی از برترین ها بوده است و به دلیل سابقه کاری زیاد این مجموعه و کیفیت بالای محصولات اولین نفر بین رقبای پلاستیک فروشی در بازار بزرگ تهران می باشد.

نایلون ها و نایلکسهای فروشگاهی را که با نام پلاستیک فروشگاهی نیز شناخته می ‌شوند به راحتی می توان در هر فروشگاهی پیدا کرد.

نایلون های فروشگاهی را می توان به دو گروه تقسیم کنید که دسته اول آن هایی هستند که تنها با هدف سهولت در حمل و جابجایی موارد خریداری شده را در آن قرار داده و به مشتری تحویل می دهند. سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها از جمله جاهایی هستند که این نوع از نایلون ها و نایلکس ها در آن ها استفاده می شود.

از انواع این نوع پلاستیک می توان به نایلکس های دسته دا، نایلکس راه راه، نایلون شیری رنگ و نایلون مشکی و رنگی نیزاشاره کرد. دسته دوم آن هایی هستند که علاوه بر آسان تر شدن حمل و نقل با اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

از آن جایی که هدف از استفاده از این نوع پلاستیک ها تبلیغات و برندینگ می باشد در اغلب موارد مشتریان آن ها را به صورت چاپ دار سفارش می‌ دهند.

بنابراین کیفیت رنگ و چاپ این نایلون ها و نایلکس ها بسیار حائز اهمیت بوده و باید توسط یک تیم مجرب و متخصص انجام بگیرد تا به حد کافی از گیرایی و جذابیت بصری برخوردار باشد.

مرکز فروش لوازم پلاستکیمرکز فروش ظروف پلاستیکی

ظروف پلاستیکی ظروفی هستند که به طور انحصاری یا تا حدی از پلاستیک ساخته شده اند. ظروف پلاستیکی به صورت یکبار مصرف یا قابل استفاده مجددازجمله لیوان های پلاستیکی با دوام، بطری های پلاستیکی، کیسه های پلاستیکی، ظروف فوم دار، ظروف چوبی، لوله های پلاستیکی، صدف، ظروف لوازم آرایشی، تا ظروف فله ای متوسط ​​و انواع ظروف ساخته شده از پلاستیک راه راه در همه جا وجود دارند.

کل صنعت بسته بندی بستگی زیادی به ظروف یا ظروف پلاستیکی با مقداری پلاستیک دارد (به عنوان مثال روکش پلاستیکی یا زمانی که از مواد کامپوزیتی ساخته شده باشد)، علاوه بر مقوا و سایر مواد امروزه ذخیره سازی مواد غذایی عمدتا به ظروف پلاستیکی ذخیره مواد غذایی متکی است.

به دلیل کاربردهای زیاد ظروف پلاستیکی انواع پلاستیک بسیار متفاوت است. به دلیل تنوع مواد (ترکیبات از این قاعده مستثنی نیستند)، پسماند بخش قابل توجهی از آلودگی پلاستیکی قابل مشاهده را تشکیل می دهد، اگرچه برخی از ظروف مانند بطری ها قابل بازیافت هستند.

خرید عمده پلاستیک از کارخانه

خرید عمده پلاستیک از کارخانه

تمایز اساسی مهم بین ظروف یکبار مصرف و چندبار مصرف بادوام وجود دارد. مورد اول بخش قابل توجهی از زباله های پلاستیکی جهانی را تشکیل می دهد (مانند خمیر دندان، ظروف فوم تحویل غذا، بیشتر بطری های پلاستیکی و غیره).

به دلیل کاربردهای زیاد ظروف  انواع پلاستیک بسیار متفاوت است. به دلیل تنوع مواد (ترکیبات از این قاعده مستثنی نیستند)، پسماند بخش قابل توجهی از آلودگی پلاستیکی قابل مشاهده را تشکیل می دهد ، اگرچه برخی از ظروف مانند بطری ها قابل بازیافت هستند.

پلاستیک به دلیل قیمت، شکل پذیری، دوام و وزن سبک، جایگزین مواد سنتی مانند چوب، مقوا و فلز برای ساخت ظروف شده است. جایگزین هایی مانند کیسه های پنبه ای، جعبه های مقوایی و قوطی های آلومینیومی اغلب دارای ردپای اکولوژیکی بزرگتری هستند زیرا اینها نسبت به معادل پلاستیکی آنها انرژی و آب بیشتری برای تولید و حمل و نقل مصرف می کنند.

علاوه بر این، تعداد کمی از کشورها تسهیلاتی برای بازیافت موادی دارند که از نظر پلاستیک برای محیط زیست مضرتر هستند. در بیشتر موارد این بسته بندی ظاهراً ایمن به شکل زباله در چشم انداز طبیعی قرار می گیرد.

اخیراً  برخی از بطری های آب ساخته شده از پلی استایرن و پلی کربنات با روش طیف سنجی لیزری پیشرفته از نظر آلودگی مورد بررسی قرار گرفته اند. آلومینیوم و سیانید به عنوان عناصر کمیاب در نمونه های مورد بررسی یافت شدند اما طبق نظر سازمان غذا و داروی ایالات متحده عناصر سمی محسوب می شوند.

در سال 1997 FDA بسته بندی و مواد تماس  یک سیستم نظارتی برای تعیین ایمنی محصولات بسته بندی را ایجاد کرد. کسانی که “مواد لمسی مواد غذایی” مانند افزودنی های شیمیایی، روکش ها، کاغذ یا پلیمرها را تولید می کنند، باید قبل از عرضه آن به بازار تمام حقوق خود را از FDA دریافت کنند.

پلاستیک فروشی در بازار بزرگ تهران

بسیاری از ما یک کابینت آشپزخانه پر از ظروف پلاستیکی داریم تا غذای باقی مانده خود را ذخیره کنیم.

اما با افزایش آگاهی در مورد مشکلات بهداشتی و زیست محیطی پلاستیک ، برخی از مصرف کنندگان می پرسند: آیا زمان آن فرا رسیده است که انبار ظروف شیرینی قدیمی را کنار بگذاریم؟

تنها 9 درصد از کل ضایعات پلاستیکی که تا کنون ایجاد شده است بازیافت شده است. از مشارکت آن در گرمایش و آلودگی جهانی ، تا مواد شیمیایی و ریزپلاستیک هایی که به بدن ما مهاجرت می کنند، زنجیره غذایی و محیط زیست، هزینه واقعی این مواد ارزان قیمت بیشتر آشکار می شود.

تمامی محصولات پلاستیک شرکت کریمی پلاست قابل بازیافت بوده و دیگر نیاز به نگرانی در رابطه با محصولات پلاستیکی و بازیافت آن ها در طبیعت باقی نخواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *